Vermes tábor ’18

Időtartam: augusztus 13. dél –18 reggelimage004

Helyszín: Sopron

A lejjebb leírt helyszín megközelítéséhez arra figyelmeztetnénk a kedves szülőket, akik esetleg autóval hozzák gyermeküket, hogy a városmagba behajtás engedélyhez kötött! Illetve a Szent György utcában még folynak az útépítési munkálatok!

További információkat itt teszünk közzé, kérjük, figyeld a honlapot!

Kedves Leendő Táborozó! Kedves Szülők!

Nagyon örülünk, hogy az Evangélikus Pedagógiai Intézet Vermes –táborában találkozhatunk!

A pályázati kiírásban szerepeltek alapján táborunk Sopronban, 2018.augusztus 13 és 18 között kerül megrendezésre:

Augusztus 13-án, hétfőn 11:00 és 11:30 között gyülekezünk a SZENT GYÖRGY PLÉBÁNIA -Wrenkimage004h Ede Közösségi Ház – H-9400 Sopron, Szent György u. 7. bejáratánál az rögtön balra nyíló ajtón át megközelíthető földszinti teremben (lásd a képet a bejáratról), hogy aztán egy rövid üdvözlet után mindenki elfoglalhassa szállását, majd közösen ebédelünk, mely után elkezdődik a tábor programja, amely augusztus 18-án reggel 9-kor zárul.

A soproni táborozók figyelmét felhívjuk, hogy táborunk bennlakásos, a programokat is így alakítottuk ki.

Mit hozzatok a táborba?

A szokásos utazási csomag mellett egy jegyzetelésre, számolásra használható füzetet, körzőt, vonalzót, ceruzákat, tolla(ka)t, számológépet, zseblámpát, sportoláshoz, úszáshoz felszerelést. Úszófelszerelést (tehát szemüveg és sapka is legyen veled). Orvosi alkalmassági nyilatkozatot.

Mivel a kollégium most sajnos nem tud biztosítani ágyneműt, ezért kérünk, hozzatok hálózsákot is!

Ha valami speciálisat tudnunk kell, mint allergia, speciális érzékenység, speciális étkezés, ezt kérjük, mielőbb jelezzétek drótpostán!

Bízunk benne, hogy táborunk mindannyiunk számára élmény lesz, sok örömteli percet együtt töltve!

Amimage005ennyiben nagyon fontos, a tábor előtti héttől a +36208249978 számon elérhető Babics Csaba

Erős Vár a mi Istenünk!